deti5
pensioneri3
velo2
voda3
moto2

 

Par mums

 
 
Мēs – brīvprātīgo organizācija Bezvests.lv ar 12 gadu pieredzi bezvēsts pazudušo cilvēku meklēšanā Latvijas teritorijā un aiz tās robežām.

Mūsu vidū ir dažādu profesiju cilvēki – ekonomisti un juristi, metinātāji un bijušie ugunsdzēsēji, policisti, rezerves karavīri, mediķi, taksisti, žurnālisti utt.

Mūsu Bezvēsts organizācijas biedri veikuši vairāk nekā 1600 izbraukumus uz bezvēsts pazudušo cilvēku meklēšanām.

Meklējam gan uz sauszemes (pilsētas apstākļos un mežā), gan no gaisa (ar paraplānu), gan uz ūdens un pat zem ūdens (ar ūdenslīdēju, hidrolokatora un citu zemūdens meklēšanas ierīču palīdzību).

12 gadu ilgajā meklēšanas praksē esam pārliecinājušies: ja cilvēks pazudis, viņu meklēt ir ļoti sarežģīti, vienmēr pastāv risks cilvēku neatrast. Reizēm meklēšanā nozīmīgas ir pat minūtes.

Uzņemoties rūpes par tuviniekiem, un pašiem par sevi, ikvienam ir jāapzinās, ka visdārgākais, kas mums pieder ir cilvēka dzīvība. Tāpēc aicinām savlaicīgi padomāt uz izvērtēt visus apstākļus un sekas, ko paši varam kontrolēt un ietekmēt.

Esam izstrādājuši speciālas aproces, kas būtiski samazina risku pazust bez vēsts, bet, ja cilvēks tomēr pazudis, tās ievērojami paātrina viņa meklēšanu.

 

 

 

 

Kā tās darbojas

 
Darbības princips SOS ID aprocēm ir ļoti vienkāršs — jūs aizpildāt svarīgāko pirmreizējo informāciju par sevi
ID aproces darbības princips ir ļoti vienkāršs – jūs aizpildāt pirmatnējo svarīgo informāciju par sevi, piemēram, norādot Vārdu, tuvinieku kontakttālruņus, adresi, medicīniskos datus.

Mēs šīs ziņas ar augstas izšķirtspējas lāzera palīdzību iestrādājam nerūsējoša tērauda plāksnītē un piegādājam jums kopā ar aproci, kas izgatavota no 100 % silikona, kas nerada alerģijas un ir drošs ādai.

ID aproci var nēsāt ikdienā, tā neierobežo kustības, netraucē veikt ierastos darbus, nodoties sporta aktivitātēm.

Pieejamais plašais izmēru un krāsu klāsts ļaus izvēlēties to aproci, kura ideāli derēs tieši jums.

 
 

Sos id aproces

 
 

BĒRNU SOS ID APROCE

Bērniem un visu vecumu pusaudžiem.

Īpaši aktuāla hiperaktīviem bērniem ar hroniskām saslimšanām (diabēts, astma un citas), ar dzirdes un redzes problēmām, runas traucējumiem.

APROCE SENIORIEM

Īpaši aktuāla tiem, kas cieš no demences, Alcheimera slimības, vecuma sklerozes, redzes un dzirdes traucējumiem, kā arī citām saslimšanām.

 

Vairums pazudušo aizmirst paņemt līdzi mobilo tālruni vai to laikus uzlādēt!

APROCES CILVĒKIEM AR ĪPATNĪBĀM

Grūtnieces

Pēc insulta

Pēc infarkta

Epilepsija

Alerģija

Šizofrēnija

Aklums vai vājredzīgums, dzirdes traucējumi

Citas īpatnības

Cena: € 19,99

Piegāde un apmaksa

 
Pēc pasūtījuma noformēšanas mēs noteikti ar jums sazināsimies, lai precizētu jautājumus par apmaksu un piegādi.

Pasūtījuma apstrāde sākas uzreiz pēc tā saņemšanas. Mēs sazināsimies ar Jums uzreiz pēc pasūtījuma rezervēšanas, lai precizētu maksājuma un piegādes veidu. Aproce tiks nosūtīta Jums pēc saskaņošanas, maksājuma veikšanas un teksta izdrukāšanas uz metāla plāksnes ar lāzera gravēšanu.

 

Mēs pateicamies jums, ka izvēlējāties mūsu drošības aproci. Cerams, ka jūs novērtēsiet tās lietošanas ērtumu.

Piegāde pa pastu

Piegādi pa Latvijas teritoriju veic Latvijas Pasts, Omniva, Pasta Stacija un piegādes izmaksas tiks iekļautas mūsu izstādītajā rēķinā. Gadījumā, ja pasūtīsiet 3 aproces, piegāde pa Latvijas teritoriju būs bez maksas.

Apmaksa

Uz katra produkta tiek iegravēta individuāla informācija, tāpēc mēs strādājam tikai pēc 100% avansa maksājuma, balstoties uz izstādīto rēķinu.